Sweatshirt Kapşonlu ve Fermuarlı Sweatshirt, Tişört, Hoodie,  Alt Üst Eşofman takım, Polo Yaka Tişört ve Spor Giyim ürünlerini konusunda uzman ekibimiz ve son teknoloji teçhizatlarımız ile Üç İplik, İki İplik, Süprem,  Pike, Muline, Selanik  ve Ottoman kumaşlardan özenle üretiyoruz. Üretimimizin %100’ünü 19 ülkeye ihraç eden firmamız ihraç fazlası ürünleri ise internet mağazamızda satıyoruz. 

Beğenilerin, üretim teknolojilerinin ve kalite beklentilerinin hızla değiştiği bu dönemde, Tandoğdu Tekstil olarak istikrarlı bir şekilde büyümesine devam etmiştir. Bu istikrarını genç ve dinamik ekibinin modadaki son trendleri takip ederek, model ve yıkama bazında her türlü ar-ge çalışmasını yapmasına ve müşteri taleplerini en kısa sürede karşılaşmasına borçludur.

Neredeyse tüm Avrupa ülkelerine hizmet veren Tandoğdu Tekstil, imalatının her aşamasını bünyesinde ve şirket dışındaki üretim noktalarında yapabilmekte; üretim süreçlerini profesyonel yazılımlarla desteklemekte, güçlü modelhane ve kalite güvence ekibi ile üretimin tüm aşamaları kontrol altında tutmaktadır.

Ayrıca n11.com internet sitesinde ürünlerimizi satıyoruz. https://www.n11.com/magaza/tndtekstil

Tndport İnternet Mağazamız Tndport Mağaza

TND by Tandoğdu Cutting Scene